Logo

Kiedy: 05 08 / 2018

Już wkrótce! Długo oczekiwany, 7. Festiwal Abba Pater odbędzie się 5. sierpnia w Nowych Skalmierzycach! Na scenie nie zabraknie cenionych artystów i profesjonalnych muzyków z całej Polski.

Będą z nami m.in. Mieczysław Szcześniak – trzykrotny laureat Fryderyków, który na swoim koncie ma nagrania z takimi wokalistkami jak Edyta Górniak czy Natalia Kukulska; Marzena Ugorna – półfinalistka “The Voice of Poland”, okrzyknięta wielką damą polskiego bluesa; Michał Król – 26-letni kompozytor, producent, wokalista i gitarzysta, którego single goszczą wysoko na chrześcijańskich listach przebojów, Kamil Pyrek – 14-letni wirtuoz gitary basowej, Beata Polak – perkusistka ze znanego, chrześcijańskiego zespołu 2Tm2,3 oraz obdarzona niezwykłym głosem Marta Ławska z zespołu TGD. Imprezę prowadzić będą zawodowi aktorzy, Mariola i Maciej Orłowscy.

Obok wybitnych wokalistów, pojawi się również profesjonalna sekcja instrumentalna oraz chór festiwalowy. Artyści bez wątpienia dostarczą Ci zachwytu nad pięknem muzyki i pomogą oderwać się od codzienności, dostarczając przy tym ogromną dawkę pozytywnych wrażeń!

Festiwal rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18, po której nastąpi wielki koncert uwielbienia!

Jest to ogromne wydarzenie, owoc wielu miesięcy ciężkiej pracy. Wszystko to, aby zapewnić widowni ucztę zarówno dla duszy jak i ucha, oraz rozrywkę na najwyższym poziomie. Jednak przede wszystkim, chcemy dać ludziom szansę aby zrozumieli jak niezawodna oraz czuła jest miłość Boga Ojca.

 

Info o warsztatach

Zapraszamy do stanięcia w szeregach niezwykłego chóru ABBA PATER i do wielkiego śpiewu uwielbienia!

Koncert finałowy odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia o godz. 18:00 w Nowych Skalmierzycach (ul. 3 Maja 11). Próby rozpoczynamy od wtorku 31 lipca w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach (ul. Kaliska 52). Od wtorku do piątku próby będą odbywać się w godz.: 18:00-21:00. W sobotę próba całego składu (band, orkiestra, soliści) odbędzie się w godz.: 15:00-21:00. W niedzielę próba akustyczna na dużej scenie w godz.: 15:00-17:00. Już teraz zaplanuj sobie tak czas, byś mógł/mogła być na WSZYSTKICH próbach. Zwróć uwagę, że w sobotę spędzimy razem prawie cały dzień.

Z Bogiem
Jakub Tomalak

Zapisy na warsztaty : ola@abbapater.pl