Jamna 2021

Rekolekcje, Wydarzenia

Zapraszamy Was na kolejne wakacyjne rekolekcje, które odbędą się w Dominikańskim Ośrodku Rekolekcyjnym na Jamnej, w dniach od 16 do 21 sierpnia 2021 roku.

Rekolekcje poprowadzą dla nas m.in.:

  • ks. Paweł Gomółka – asystent kościelny Fundacji Abba Pater;
  • Bibianna Muszyńska-Czerewkiewicz – psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, specjalista psychologii klinicznej, biegły sądowy. Ukończyła Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej, Intensywny Kurs Interwencji Kryzysowej, szkolenia z diagnozy. Ma 17-letnie doświadczenie pracy w poradni psychologicznej, 5 lat pracy w Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz 13 lat pracy na Oddziale Psychiatrycznym. Współpracuje z hospicjum, oddziałami osób chorych somatycznie i grupą wsparcia dla rodziców po stracie dziecka. Zajmuje się pomocą psychologiczną i psychoterapią osób dorosłych, pomocą dla par i rodzin.

Koszt rekolekcji:

  • dzieci (do 3 roku życia) – brak kosztów
  • dzieci (od 3 do 15 roku życia) – 300 zł
  • młodzież (od 15 do 18 roku życia) – 500 zł
  • dorośli – 600 zł

Jesteś muzykiem? Grasz na jakimś instrumencie? Pojedź z nami na rekolekcje! Codziennie będziesz uczestniczył w warsztatach muzycznych oraz posługiwał podczas modlitwy. Koszt rekolekcji dla Ciebie to tylko 200 zł.

Zapisy: jamna@abbapater.pl

Zobacz, jak wyglądały rekolekcje w ubiegłym roku!

Powrót

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading