2. Spotkanie z Tatusiem

Spotkanie z Ojcem, Wydarzenia

Zapraszamy na kolejne Spotkanie z Tatusiem, adresowane szczególnie dla dzieci i ich rodziców!

Spotkanie odbędzie się w Parafii Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Wybickiego 65). Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 12:15, po której nastąpi krótka adoracja i uwielbienie.

Modlitwę poprowadzi ks. Michał Włodarski wraz zespołem Abba Pater Kids.

Spotkanie będzie zwieńczeniem trwających w tej parafii warsztatów pieśni uwielbienia dla dzieci (szczegóły poniżej).

W imieniu Parafii p.w. Najświetszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim zapraszamy do udziału w warsztatach muzycznych, które poprowadzi Jakub Tomalak i Anna Szkudlarek wraz z zespołem Abba Pater Kids. Początek 15 czerwca o godzinie 10.00 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wlkp. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: poslugamodlitwy@gmail.com, bądź zgłaszać się bezpośrednio w biurze parafialnym lub zakrystii. Warsztaty zakończymy „Spotkaniem z Tatusiem” w niedzielę na Mszy świętej o godzinie 12:15. 

Koszt: 50 zł (w tym obiad i słodkie niespodzianki). 

Przebieg warsztatów:
Warsztaty odbywać się będą od soboty 15.06. do niedzieli 16.06. 2019r. w SP 11 w Ostrowie Wielkopolskim. W sobotę rozpoczynamy o g. 10:00 Mszą Świętą w kościele. Po niej wszystkie zajęcia będą odbywać sie w SP 11 przy ul. Batorego (szkoła znajduje się przy Kościele). W sobotę warsztaty potrwają maksymalnie do g. 18:00. W niedziele zapraszamy na godz. 9:30 do szkoły. Rozpoczniemy modlitwą i próbą generalną. W Kościele próba odbędzie się ok. 11:45. Po niej Msza Świętą i „Spotkanie z Tatusiem”. Zakończenie około godz. 14:00.

Numery kontaktowe:
668 379 875 – Krystyna Tomalkiewicz
795 688 889 – ks. Michał Włodarski

Powrót

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading
Koszyk
0