Wsparcie

Aktualności

W naszej działalności doświadczamy tego, że Bóg Ojciec troszczy się o nas i odpowiada na nasze potrzeby poprzez ludzi dobrej woli, którzy wspierają naszą posługę. Jeśli chcesz, podziel się z nami swoją darowizną. Będziemy bardzo wdzięczni.

Szczególnie prosimy o wsparcie dwóch projektów:

9. ABBA PATER FESTIWAL:

Pragniemy zorganizować kolejny Abba Pater Festiwal, który zaplanowaliśmy w dniach od 28 lipca do 2 sierpnia 2020 roku. Chcemy, aby bilet wstępu był tak, jak w minionym roku bardzo symboliczny (10 zł), aby każdego było stać, by przyjść i razem z nami wielbić naszego Tatę. Organizacja festiwalu to jednak ogromne koszty, ale jesteśmy przekonani, że warto! Jeśli chcecie pomóc w organizacji 9. Edycji Abba Pater Festiwal, prosimy Was o wsparcie tego celu!

SPOTKANIE Z OJCEM:

Zbyt wielu spotykamy ludzi smutnych, żyjących bez głębokiego sensu i nieznajdujących odpowiedzi na najważniejsze pytania serca. Tak narodził się pomysł na comiesięczne Spotkania z Ojcem. Wiersymy, że pomagają one wielu ludziom odkryć to, o czym mówi Ojciec w Swoim Orędziu: „Przychodzę, aby wygnać przesadny lęk, który Moje stworzenia odczuwają wobec Mnie”. Za nami już wiele spotkań m.in.: w Ostrowie Wielkopolskim i w Kaliszu, po których widzimy już wiele pięknych owoców. Pragniemy zorganizować kolejne spotkania w innych miastach! Każde Spotkanie z Ojcem wiąże się z kosztami. Jeżeli chcecie pomóc w ich organizacji, bardzo prosimy o wsparcie tego projektu.

Kochani, za każde wasze wsparcie, niezależnie jakie (dla nas to niesamowicie dużo, że chcecie pomóc) obiecujemy codziennie polecać Was w naszej prywatnej modlitwie oraz raz w miesiącu, podczas spotkania modlitewnego Dzieci Ojca, odprawimy specjalną Eucharystię w Waszej intencji! 

Ojcze, Tato – przytul i błogosław każdemu, kto przyczyni się do tego, byś był coraz bardziej znany, kochany i czczony!

Jeśli chcesz przyczynić się do naszej misji?

KLIKNIJ TUTAJ!

Możesz nas wesprzeć także poprzez PATRONITE.PL!!!

Powrót

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading