Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci

Zapraszamy na naszą nowo powstałą stronę: http://oredzie.bog-ojciec.pl/audiobook/

Abba Pater. Każdy z nas ma inne odczucia czy myśli, gdy słyszy to określenie. Dla wielu to po prostu Bóg Ojciec, Tata czy Tatuś…

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej zatracają się w pędzie za dobrami doczesnymi, zapominając, że bez otwarcia się na Miłość Boga Ojca nigdy nie poczują się w pełni szczęśliwi.

Patrząc na postać siostry Eugenii Elisabetty Ravasio, której objawił się Bóg Ojciec, mamy poczucie, że powinniśmy dzielić się z każdym człowiekiem tym, co przez tę skromną i pokorną osobę przekazał całemu światu nasz Tata.

Orędzie, które prezentujemy, jest słowem przekazanym osobiście przez Boga Ojca i uznanym przez Kościół za autentyczne. Rygorystyczne badania, jakim poddawana była s. Eugenia trwały aż 10 lat. Cały proces rozpoczął się w 1935 roku i przeprowadzony został przez Komisję ekspertów, którą powołał Aleksander Caillot, biskup Grenoble. Należeli do niej między innymi: wikariusz biskupa Grenoble Mons. Guerry – teolog, bracia Alberto i Augustino Valencin – jezuici, należący do jednych z największych autorytetów w dziedzinie filozofii i teologii oraz eksperci w ocenianiu podobnych przypadków – dwaj doktorzy medycyny, w tym psychiatra. 

Pragniemy powtórzyć za Ojcem Andrea D’Ascanio słowa o Matce Eugenii:

„Jest to światło, które Ojciec przysłał na świat w tych czasach chaosu i zagubienia, żebyśmy znali drogę, którą mamy kroczyć. Mroki go nie pokryły, ale próbowały je zgasić. Jednakże światło było ciemniejsze od ciemności. We właściwym czasie światło zacznie jaśnieć w pełni”.

Jako Fundacja Abba Pater chcemy w głębokiej pokorze i zatroskaniu o każdą istotę kroczyć za Matką Eugenią, ukazując wszystkim jej heroiczną postawę, a w sposób szczególny Orędzie Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci. Głęboko wierzymy, że nikt nie pozostanie głuchy na wołanie Samego Boga Ojca. Tak jak ta prosta zakonnica wzywała i prowadziła do kultu Boga Ojca, tak i nasza Fundacja czuje potrzebę kontynuacji Jej dzieła.

I OBJAWIENIE

II OBJAWIENIE

Tutaj znajdziesz Orędzie Boga Ojca w różnych językach:

https://www.dioepadre.org/en/download-message-god-the-father/

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading
Koszyk
0