11. Spotkanie z Ojcem

Aktualności, Spotkanie z Ojcem

10 LUTEGO 2019 r. odbyło się 11. SPOTKANIE Z OJCEM!

Gośćmi specjalnymi byli:

  • Ks. dr Piotr Górski, który przewodniczył Eucharystii i wygłosił Słowo Boże, dzieląc się z nami doświadczeniem Bożego Ojcostwa.
  • Julia Stolpe – wokalistka z bogatym doświadczeniem scenicznym, nauczycielka śpiewu z zamiłowaniem udzielająca od lat lekcji śpiewu początkującym i zaawansowanym wokalistom, także przygotowująca uczestników konkursów telewizyjnych X-factor, Must Be The Music czy Mam Talent. Śpiewa w takich zespołach jak: Poznańska Orkiestra Rozrywkowa, Pinokio Brothers, Smart Big Band, Orkiestra Bardabusz, wokalistka zespołu muzycznego Teatru Kameralnego. Prowadzi chóry, zespoły wokalno-instrumentalne oraz zespoły wokalne. Instruktor warsztatów muzycznych dla młodzieży w Poznaniu, Gnieźnie, Wolsztynie, Kościanie, Czarnkowie. 

Spotkanie odbyło się w Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego w Kaliszu.

Rozpoczęliśmy Eucharystią o godz. 19:00, a po niej nastąpiła Adoracja i Uwielbienie.

Podczas modlitwy towarzyszyły nam słowa Boga Ojca, które skierował do s. Eugenii:

Zwracam się do wszystkich ludzi całego świata, każąc rozbrzmiewać temu wezwaniu Mojej ojcowskiej Miłości. Nieskończona Miłość, którą pragnę dać wam poznać, jest stale trwającą rzeczywistością. Kochajcie, kochajcie, zawsze kochajcie! Sprawcie również, aby kochany był też Ojciec, abym mógł od dziś ukazać się wszystkim jako Ojciec najbardziej gorejący Miłością do was. Was, Moi umiłowani synowie, kapłani i zakonnicy, zachęcam, byście dawali poznać tę Ojcowską Miłość, którą żywię do wszystkich ludzi, a do was szczególnie. Jesteście zobowiązani tak pracować, aby Moja Wola spełniała się w ludziach i w was. Wolą tą jest, abym był znany, czczony i kochany. Nie pozwólcie, by Moja Miłość tak długo była nieaktywna; bowiem spala Mnie pragnienie bycia kochanym! Oto jest wiek bardziej uprzywilejowany od wszystkich. Z obawy, by ten przywilej nie został wam odebrany, nie pozwólcie, by minął! Dusze potrzebują pewnych dotknięć Bożych, a czas nagli. Nie lękajcie się niczego, jestem waszym Ojcem, pomogę wam w wysiłkach i w pracy. Będę was zawsze podtrzymywał i dam wam zakosztować, nawet już na tym świecie, Pokoju i Radości duszy. Sprawię, że zaowocuje wasza posługa i wasze dzieła pełne gorliwości. Udzielę daru nieocenionego, ponieważ dusza, która trwa w Pokoju i Radości, już zaczyna kosztować Nieba, oczekując wiekuistej nagrody.

Fotorelacja poniżej

Przygotowania, Eucharystia i uwielbienie

Wróć do Spotkanie z Ojcem.

Powrót

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading
Koszyk
0