Zaproszenie na warsztaty pieśni uwielbienia

Aktualności, Zaproszenia

ZAPROSZENIE

Witaj!

Pragnę zaprosić Cię do udziału w Wielkim Koncercie Uwielbienia w ramach 7. Festiwalu ABBA PATER. Zapraszam Cię oczywiście do stanięcia w szeregach niezwykłego chóru ABBA PATER i do wielkiego śpiewu uwielbienia!

Przyznam się szczerze, że na tegoroczny koncert już bardzo czekam… bo czuję, że będzie wyjątkowy. Powodem jest choćby repertuar: zaśpiewamy ponad 30 utworów zaaranżowanych na sekcję, orkiestrę, chór i solistów. Pojawią się rzeczy znane, mniej znane jak i zupełnie nowe pieśni uwielbienia oraz pieśni liturgiczne. To będzie wyjątkowe uwielbienie! Od ostatniego Festiwalu Abba Pater minęło wiele czasu, dużo zmieniło się w moim i Twoim życiu. Dziś widzę, jak uwielbienie zmienia moje życie, nawraca mnie oraz umacnia.

Gośćmi tegorocznego festiwalu będą: Marzena Ugorna, Marta Ławska (TGD), Mieczysław Szcześniak, Michał Król oraz Kamil Pyrek. Obok gości w centrum stanie oczywiście Chór Festiwalowy ABBA PATER, w którym mam nadzieję, że i Ty zaśpiewasz. Może masz też znajomych, którzy chcieliby zaśpiewać w Chórze Festiwalowym? Przyjedźcie razem!

Koncert finałowy odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia o godz. 18:00 w Nowych Skalmierzycach (ul. 3 Maja 11). Próby rozpoczynamy od wtorku 31 lipca w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach (ul. Kaliska 52). Od wtorku do piątku próby będą odbywać się w godz.: 18:00-21:00. W sobotę próba całego składu (band, orkiestra, soliści) odbędzie się w godz.: 15:00-21:00. W niedzielę próba akustyczna na dużej scenie w godz.: 15:00-17:00. Już teraz zaplanuj sobie tak czas, byś mógł/mogła być na WSZYSTKICH próbach. Zwróć uwagę, że w sobotę spędzimy razem prawie cały dzień. 

Z Bogiem
Jakub Tomalak
tel.: 693 852 384
zapisy: ola@abbapater.pl

Powrót

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading
Koszyk
0