Chrześcijański Prezentownik Świąteczny – Nasze propozycje

Aktualności, Bez kategorii

Najwyższy czas aby rozpocząć polowanie na świąteczne prezenty! 🎁

Każdy z naszych bliskich ma zupełnie inne zainteresowania i gust, więc czasem ciężko jest trafić z odpowiednim podarunkiem. Fundacja Abba Pater przyszła z pomocą i przygotowała dla Was propozycje wyjątkowych świątecznych prezentów!

Każda z pozycji na naszej liście to piękny chrześcijański prezent, znajdziecie tam zarówno ikony i różańce, wykonane ręcznie przez polskich rzemieślników, jak i płyty nagrane przez polskich artystów.

Wszystkie zestawy prezentowe można nabyć w naszym sklepie internetowym. Kupując produkty na stronie fundacji wspierasz naszą misję ewangelizacji, szerzenia Orędzia Boga Ojca oraz dzieła miłosierdzia o których możesz przeczytać tutaj!

Zestawy Świąteczne 

W zestawach znajduje się:

🎄 Ikona Boga Ojca to przepiękny, bardzo elegancki prezent dla bliskiej osoby. Produkowana jest ręcznie, na wysokiej jakości desce olchowej oraz złocona robiącym wrażenie, mieniącym się złotem płatkowym. Ikona to nie jest jednak jedynie piękny prezent, ale również ogromne duchowe wsparcie w postaci wizerunku Boga Ojca, który codziennie przypomina o Jego czułej opiece.

“Pięknie wykonana Ikona, wygląda niesamowicie. Codziennie patrząc na nią przypominam sobie o trosce naszego Ojca i o tym, że nigdy nie jestem sama”

Ewa 

🎄 Płyta CD z kolędami “uRodziny Boga” to zupełna nowość! Płyta zachwyca różnorodnością aranżacji oraz gatunków muzycznych i cudownie podkreśla klimat Świąt Bożego Narodzenia. Jest ona przepięknym dziełem fundacji Uwierz Miłości. Płyta jest szczególnie nam bliska, ponieważ przy jej powstaniu czynny udział wziął Jakub Tomalak, który jest jej producentem muzycznym oraz nasz zespół Abba Pater Music, który wykonał utwór „Na początku było Słowo”

Oprócz Jakuba Tomalaka i Abba Pater Music, w projekcie wzięło udział wielu artystów polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej: Agnieszka Cudzich, Gabi Gąsior, Ewelina Klimek, Melania i Michał Król, Michał Gasz oraz Ania, Marcin, Wiktoria i Zuzia Jajkiewicz. Natomiast słowa i muzykę napisały siostry Aleksandra Lucińska oraz Lilianna Mordzak.

“Tytuł albumu „uRodziny Boga” mówi nie tylko o tym, że każdego roku czcimy kolejne urodziny Jezusa, ale wskazuje również, że mamy czynić usilne starania, aby przeżywać je przede wszystkim duchowo, naprawdę towarzysząc w tych dniach Świętej Rodzinie.”

Fundacja Uwierz Miłości 

🎄 Różaniec z Bogiem Ojcem to śliczny, unikalny prezent, który możecie znaleźć na stronie w trzech wersjach – drewnianej, błękitnej oraz szklanej. Różaniec ten, ze względu na wyjątkowe symbole, pobudza do refleksji na temat Trójcy Świętej, a szczególnie nad istotą Boga Ojca. Na krzyżyku różańca znaduje się wyjątkowy wizerunek Jezusa wraz z Bogiem Ojcem, a pomiędzy dziesiątkami umieściliśmy paciorki z Duchem Świętym. Na łączniku różańca z jednej strony jest wizerunek Boga Ojca wg. objawień s. Eugenii Ravasio, a z drugiej strony wizerunek Jezusa Miłosiernego lub Matki Eugenii Ravasio (do wyboru). 

Kolejna propozycja to Voucher na nagranie piosenki!

Czy w Twojej rodzinie lub wśród Twoich przyjaciół znajduje się osoba, która marzy o karierze wokalnej? Jeżeli tak, to ten voucher jest dla Ciebie!

Nie jest to tajemnicą że w Fundacji prężnie działa studio muzyczne, które regularnie współpracuje z wieloma wokalistami oraz instrumentalistami, zarówno amatorami jak i profesjonalistami.

Usługa nagrania piosenki w profesjonalnym studiu wiąże się również z miksem oraz wyrównaniem ewnetualnych nieczystych dźwięków. Mamy również możliwość nagrania tradycyjnego video oraz video na bluescreenie dzięki któremu nałożyć możemy dowolne tło! Polecamy aby posłuchać i obejrzeć nasze realizacje na kanale YouTube Fundacji Abba Pater.

Zestaw dwóch płyt CD – kolędy “uRodziny Boga” oraz płyta “Psalmy Józefa”

Kolejna propozycja kierowana jest do osób kochających muzykę chrześcijańską! W naszym sklepie oferujemy wyjątkowe płyty stworzone przez profesjonalistów pełnych pasji do muzyki i szerzenia Słowa Bożego! W zestawie znajduje się płyta CD z kolędami uRodziny Boga oraz nasz bestseller płyta CD Psalmy Józefa!

“Psalmy Józefa” to gratka dla wszystkich fanów nowoczesnych aranżacji muzyki chrześcijańskiej! Jest to wyjątkowa płyta, która poruszyła serca wielu ludzi w całej Polsce! Znajdują się na niej pieśni poświęcone Bogu Ojcu, Świętemu Józefowi, Maryi jak i tematyce codzienności czy miłości małżeńskiej. Jest to uczta nie tylko dla ucha ale również dla duszy!  

Za produkcją muzyczną stoi niezastąpiony Jakub Tomalak wraz z Michałem Królem, słowa napisała Monika Maśnik. Na płycie można usłyszeć zespół Abba Pater Music i licznych cenionych wykonawców, takich jak Krzysztof Antkowiak, Michał Szyc, Michał Król, Marzena Ugorna, Martyna Jaskulska, Piotr Dejnak, Marcin Jajkiewicz i Patrycja Kliber

„Dawno nie słuchałem polskiej muzyki chrześcijańskiej tak dobrej jakości! Szczególnie „Psalm zawierzenia” jest według mnie godny polecenia – dla prawdziwych facetów, o ich zmartwieniach, problemach, bo św. Józef był prawdziwym facetem! Rozwali każde, nawet najtwardsze męskie serce.”

Ks. Adam

Powrót

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading
Koszyk
0