Abba Pater Kids

Dziecięca formacja muzyczno – modlitewna

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach 17:00-18:30.

Składają się  z 2 części:

Pierwszy blok (ok. 45 minut) to szeroko rozumiane zajęcia umuzykalniające. Prowadzący korzystają z teorii uczenia muzyki według E. E. Gordona. Dzieci śpiewają w różnych tonalnościach, uczą się improwizować, tworzą proste harmonie, rytmizują w rytmach regularnych i nieregularnych. Korzystają m.in. z instrumentów perkusyjnych (bum bum rurek). W tym bloku uczestnicy doskonalą takżę technikę wymowy i uczą się tzw. „rozgrzewki” wokalnej.

Drugi blok (ok. 45 minut) to nauka pieśni liturgicznych oraz uwielbieniowych. Śpiewamy przy akompaniamencie ukulele, gitary oraz pianina. Pracujemy nad głosem z mikrofonami, przygotowując się do występów estradowych. To również czas radosnego uwielbienia Boga Ojca słowami pieśni przez Jego dzieci!

Każde spotkanie rozpoczynamy i kończymy wspólną modlitwą.

Prowadzący:

Jakub Tomalak – producent muzyczny, autor muzyki, wokalista, dyrygent, kompozytor, aranżer, wykładowca akademicki. Absolwent Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Podyplomowego Studium Chórmistrzowskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego  w Bydgoszczy. Prywatnie mąż Kingi, tata Zosi, Janka i Franka.

Anna Szkudlarek – wokalistka, animator kultury, pedagog. Od 10 lat umuzykalnia dzieci, korzystając z teorii uczenia muzyki według E. E. Gordona, prowadzi zajęcia z emisji głosu oraz wstępu do nauki gry na pianinie i ukulele dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prywatnie żona i mama.

Abba Pater Kids swoim śpiewem uświetnił już 1. Spotkanie z Tatusiem oraz 8. Festiwal Abba Pater!

Zapisz się do Newslettera. Zdobądź rabat -5% na zakupy w naszym sklepie.

Podaj swój adres e-mail:
Loading
Koszyk
0